tłumaczenia z angielskiego na polski warszawa, polecicie ?

tłumaczenia z angielskiego na polski warszawa, polecicie ?

Witam. Które biuro tłumaczeń we Wrocławiu polecacie? Zależy mi na szybkiej i doświadczonej usłudze. Dziękuję i pozdrawiam.

Sarenka

Posty: 4

 
Mnie też przydałoby się jakieś rzetelne biuro tłumaczeń najlepiej we Wrocławiu. Niejednokrotnie potrzebuję na szybko znaleźć tłumacza i wtedy mam problem :)

Hoteowo24h

Posty: 9

 
Mam pomysł. Piszcie tutaj opinie na temat tłumaczeń w Warszawie. Kogo polecacie? Komu warto powierzyć istotne dokumenty, o cenach, itd. Warto skorzystać z szanse, skoro i tak utworzył się tutaj wątek w tym temacie. Dziś też poszukuję rzetelnego biura i jak tylko coś znajdę, dam znać. Pozdrawiam.

Hymnny4

Posty: 16

 
Tłumaczenia w Warszawie to naprawdę drogie usługi, dlatego poszukuję osób prywatnych, które zajmują się takimi usługami. Chodzi o tłumaczenie korespondencji firmowej. Znacie kogoś? Polecacie?

labuh

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o tłumaczenia z angielskiego w Warszawie i potrzebujesz ich w ramach prowadzenia biznesu, to nie polecam osób prywatnych. Nie wiesz, z kim masz do czynienia. Ja bym nie ryzykował, bo tylko profesjonalne biuro zapewnia ci poufność danych.

Biforr23

Posty: 18

 
Potrzebuję znaleźć naprawdę rzetelne tłumaczenia z angielskiego na polski. Dobrze, gdyby biuro działało w Warszawie, ale w dobie internetu nie jest to koniecznością. Tyle, że wolałbym spotkać się tak normalnie i przedstawić swoje oczekiwania. Jak coś, czekam. Pozdrawiam.

JasioJasio

Posty: 5

 
Jeśli zależy Ci na naprawdę sprawdzonym tłumaczu angielskiego w Warszawie, polecam to biuro https://erin.pl. Oferują tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe w dobrej cenie.

Rouudee

Posty: 11

 
Czym kierujecie się, wybierając biuro tłumaczeń angielskiego? Już wkrótce będę potrzebował tłumaczenia ustnego i pisemnego i mam spory dylemat, komu to wszystko powierzyć :( Muszę znaleźć koniecznie bardzo dobrego tłumacza we Wrocławiu, który zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi.

kondziu

Posty: 8

 
Co sądzicie o współpracy z tłumaczem angielskiego? Poszukuję tanich usług, dlatego pomyślałam, że w przypadku regularnych zleceń, biuro jest w stanie obniżyć cenę. Tak czy inaczej, widzę, że polecacie tutaj biura z Warszawy. Zadzwonię, zapytam. Fajnie, że jest takie zainteresowanie tematem.

wisła1905

Posty: 10

 
A co w sprawie jakości tłumaczeń? Potrzebuję przetłumaczyć sporą ilość dość ważnych dokumentów, wobec tego pewnie będzie mi potrzebny tłumacz przysięgły. Nie chcę natknąć się na biuro tłumaczeń we Wrocławiu, jakie tylko reklamuje się, że jest fachowe.

ciumar1

Posty: 12