numery telefonów, znacie ?

numery telefonów, znacie ?

Słyszałem, że można zbadać poprzez stronę internetową, kto do nas dzwonił z Anglii. Korzystacie z czegoś takiego?

100%UP

Posty: 3

 
Zawsze wyszukają jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeżeli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, iż zdobędzie za to srogą karę są rzeczywiście niesłychanie wielkie.

Marioleczka

Posty: 11

 
Słyszałem, iż odebranie takiego numery kończy się źle. Odpowiednio to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich staranie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, iż to coś znaczącego i wówczas wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować niezwykle wiele zdrowia. Naturalnie stracimy też niezwykle wiele swoich pieniędzy.

pawel253 

Posty: 7

 
Różnie to bywa, dlatego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, iż nie radujemy się, iż ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, iż można zbadać numer telefon i wówczas wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

englandrm

Posty: 8

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to niezwykle bezproblemowe do zrobienia.

jaserek5

Posty: 6

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

22elzo

Posty: 21

 
U mnie działa to tak, iż jeżeli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wtedy czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się różne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

Wu

Posty: 8

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem kłopotów.

Klasowe34

Posty: 24

 
Ostrożności nigdy nie jest za wiele. Raz miałem akcje, że myślałem, że dzwonią do mnie z Londynu. Okazało się, że to niestety jakaś firma, która naciąga ludzi. Kolegi ojciec stracił chyba ze dwadzieścia tysięcy. Gdyby to mnie spotkało to bym się chyba załamał i nigdy więcej bym nie korzystał ze swojego telefonu.

drogerka

Posty: 19

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, dlatego dobrze, że jest miejsce, które pozwala nam na znalezienie takich osób. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

WF2015

Posty: 11