Przegrywanie vhs na dvd, pomocy

Przegrywanie vhs na dvd, pomocy

Cześć. Ostatnio zastanawiam się nad otwarciem własnego małego biznesu.

Biorę pod uwagę firmę zajmującą się zmianą formatu zapisu filmu z vhs na dvd. Wydaje mi się że jeszcze sporo osób posiada w swoich domowych pieleszach starych kaset.

Co o tym sądzicie?

Ticket2Hell

Posty: 9

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Dziś wiem iż lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

RafBe

Posty: 28

 
Hej. Oryginalny prezent dla rodziców w postaci ich filmu z ich wesela jest naprawdę super. Rzeczywiście ja też wypróbowałam i polecam szczerze. Nawet sobie nie wyobrażacie jaką radość to im sprawiło.

Qumejt56

Posty: 14

 
Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis bo mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się bardzo fajnie ogląda filmy z przeszłości lecz zwyczajnie robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

DiD3K

Posty: 21

 
Hej. Niewątpliwie iż nie ma problemu z odtworzeniem jakichkolwiek starych filmów. Wystarczy kliknąć w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i właśnie tak zrobiłem. Dzięki temu ja moje dzieci i wnuki aktualnie śmiejemy się ze starych rodzinnych pamiątek w postaci filmów z różnego rodzaju wydarzeń.

transerwis

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Odświeżanie wspomnień dzięki nagranym lata wcześniej filmom to bardzo dobry pomysł. Nie wiem tylko czy jest możliwość odtworzenia każdego takiego filmu bo przecież korzystało się z różnego rodzaju form zapisu. Niektóre na dzień dzisiejszy to już przeżytek.

Kowalski

Posty: 19

 
Hej. W życiu na każdym kroku ryzykujemy. Natomiast w wypadku takich przygrywań ryzyko jest nikłe, gdyż robi się to na dobrym sprzęcie i przegrywanie w końcu powierzysz prawdziwym specjalistom.

Kirrin45

Posty: 16