Deski tarasowe

Deski tarasowe

Witam serdecznie. Szukam dobrego rozwiązania na podłogę na balkonie – to jest w zasadzie duża przydomowa weranda. Co sobie poradzi z wodą, wahaniami temperatury, generalnie warunkami zewnętrznymi?

Marioleczka 

Posty: 6

 
No niby wszyscy chwalą podłogę drewnianą ale jednak poza swoimi atutami ma też swoje wady. W domu taka podłoga przykładowo wymaga większej pielęgnacji, a drewniany taras na zewnątrz to problemy z wilgocią, skokami temperatury i tak dalej.

Joe

Posty: 24

 
Jak na razie chwalę sobie deski kompozytowe które kupowałem na http://tardex-wpc.pl. Tego producenta polecił mi facet który kładł i nas płytki w łazience także była to w jakimś stopniu firma z polecenia. Ładna odporna na ścieranie czy na wodę deska, w fajnej modnej kolorystyce.

codePerformance

Posty: 13

 
Takie deseczki na tarasie to bardzo fajna opcja można rano wyjść sobie na kawkę na boso, usiąść na świeżym powietrzu, taka podłoga jest ciepła przyjemna w dotyku, super.

ekjynio

Posty: 17

 
Oj faktem jest że teraz tych materiałów budowlanych i mozliwości urządzania wnętrz czy elewacji to jest zatrzęsienie. Kiedyś człowiek wchodził do sklepu były dwie rzeczy do wyboru teraz wchodzi i dostaje oczopląsu ;P

Zlomex

Posty: 13

 
Powiem szczerze że te kompozytowe deski to są nie do rozróżnienia od naturalny z prawdziwego drewna. Jeśli ktoś nie ma w oku jakiegoś detektora to nie zauważy różnicy według mnie.

ui5609

Posty: 8