okna świdnica, polecicie firmę ?

okna świdnica, polecicie firmę ?

Szukamy dobrej firmy, co oferuje okna w Świdnicy. Macie kogoś upatrzonego, kto ma solidnie wykonane ciepłe okna?

borek149

Posty: 3

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, że ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, zatem zostaje mi PCV.

labuh

Posty: 7

 
Zawsze jest problem z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, ale z drugiej wiem, że to nic nie da. Okna mają być ciepłe, bo przez nie ucieka bardzo dużo ciepła, co oznacza, że musze na ogrzewanie wydawać jeszcze więcej. Tego nie chce, dlatego wolę znaleźć okna w dobrej cenie i z bardzo dobrymi parametrami.

edyta123

Posty: 7

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolony. Jest tam firma, która ma super oferty. Ceny są bardzo różne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

Wygodniś22

Posty: 8

 
Według mnie najlepsze okna w Świdniku są tutaj https://www.danzal.com i tę firmę mogę polecić. Mają okna niesłychanie różne, wobec tego każdy sobie coś dopasuje.

Schwalbaa

Posty: 11

 
Trzeba pamiętać, że nie tylko okna są znaczące. Ważne również będzie to jak je ktoś montuje. Miałem kiedyś super okna i nie wiedzieli jak je montować. Ostatnie przez okna nie wiało, natomiast obok na nieszczęście tak. Trzeba uważać na to, co się robi i komu się takie prace zlecana.

x_0czes

Posty: 5