Jakie macie doświadczenie z izolacjami z pianki PUR

Jakie macie doświadczenie z izolacjami z pianki PUR

Jakie macie doświadczenie z izolacjami z pianki PUR, czy to faktycznie taka opcja, na którą warto się zdecydować, czy lepiej szukać jakiegoś innego rozwiązania, które będzie się dobrze sprawdzać, a jeśli pianka PUR to jaki wykonawca, jaki producent pianki?

XxxxX

Posty: 1

 
Ja jestem zadowolony z izolacji robionej przez https://ekopur-system.pl. Sam pomysł na piankę na pewno bardzo dobry, to znacznie lepsza opcja niż wełna.

Abaddon616

Posty: 3

 
Staraj się szukać kogoś kto ma odpowiednie doświadczenie i pracuje z dobrej jakości piankami oraz wykonuje natrysk z nowoczesnymi maszynami, które będą gwarantować wysoką jakość takiej usługi. To ważne, ponieważ maszyny niskiej jakości nie zagwarantują skutecznej izolacji.

Yuri20

Posty: 19

 
Faktycznie wysoka jakość pianki i odpowiednia forma natrysku to szansa na to, że izolacja będzie trwała i charakteryzować się będzie dobrą jakością. Dobrze będzie brać to pod uwagę szczególnie gdy wybierasz wykonawcę.

Krzyś3232

Posty: 6

 
Jak ktoś dobrze wykona natrysk pianki to będziesz miał dobrą izolację, która będzie się charakteryzować bardzo dobrymi właściwościami. Takich propozycji warto szukać, kogoś z doświadczeniem w robieniu takich izolacji.

krysian6

Posty: 5

 
Jeśli pianka będzie odpowiednio natryskiwana dobrymi maszynami to masz gwarancje dobrze zrobionej izolacji, z której faktycznie będziesz zadowolony.

Strzała

Posty: 10