filmy online znane serwisy, gdzie szukać ?

filmy online znane serwisy, gdzie szukać ?

Witam, czy wiecie może , gdzie obejrzeć fajny film online? Możecie polecić mi jakiś znany serwis, który oferuje dużą bazę filmów za darmo?

Robuś

Posty: 3

 
Filmy online znane serwisy powinny być wszystkie za darmo. Ja znam jedną stronkę, którą z chęcią się mogę podzielić, jeśli oczywiście chcecie.

gruszk56

Posty: 14

 
Powiem wam, że na ogół filmy online sławne serwisy nie oferują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, że wszystko za darmo, niemniej jednak jednakże okazuje się, że trzeba zapłacić przy rejestracji.

Marko

Posty: 8

 
Dokładnie tak jest, jak ty piszesz. Możesz oglądać za darmo, a jak chcesz więcej możliwości to możesz wykupić pakiet premium. Jeśli chcesz oglądać tylko serial online na znany serwis to nie musisz tego robić.

JasioJasio

Posty: 9

 
Powiem Ci, że ja oglądam seriale online na znane serwis i wszystko mam zupełnie za darmo. Nie trzeba się nawet rejestrować, by móc oglądać filmy i seriale.

opert34

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o seriale online to tutaj masz stronkę, z której ja korzystam https://www.megafilm.pl. Najczęściej znane serwisy wymagają zakupienie pakietu premium. Na stronie którą Ci podałem, nie wymagają takiego działania. Możesz oglądać filmy i seriale zupełnie za darmo.

Miki

Posty: 19

 
Filmy dostępne online czasem są za darmo. Jednakże za premiery kinowe trzeba na nieszczęście płacić olbrzymie pieniądze, co nie zabardzo mi się podoba.

Sinet

Posty: 17

 
Filmy online sławne serwisy winny być wszystkie za darmo. Ja znam jedną stronkę, którą z chęcią się mogę podzielić, jeśli niewątpliwie chcecie.

miner23

Posty: 6