wynajem busów, polecicie ?

wynajem busów, polecicie ?

W planach mamy wyjazd wakacyjny, ale jest nas siedem ludzi. Nie wiem teraz czy mamy jechać na dwa auta czy coś wynająć. Co sądzicie?

100%UP

Posty: 1

 
Ofert z wynajem busów jest dość dużo, ale większość z nich to dostawcze samochody, które mają słabe wyposażenie. Aby znaleźć luksus na kółkach to trzeba się trochę bardziej postarać. Trzeba stawiać na taką firmę, która jest wiarygodna i pewna. Wtedy mamy naprawdę bardzo dobrze przygotowane samochody do drogi.

matckhew

Posty: 4

 
Od wynajmowania busów w Krakowie jest najlepsza firma https://www.andrive.pl. Nie odnajdziecie lepszej oferty, bowiem oni mają dokładnie to, czego szukacie na swój wyjazd.

22elzo

Posty: 21

 
Jeśli jedzie siedem osób w takim dużym samochodem to koszty są naprawdę niskie. Im dłużej się ten samochód wynajmuje tym mniej się płaci w przeliczeniu na każdą dobę.

okruchowy

Posty: 23

 
Korzystałem z firmy andrive i jestem bardzo, lecz to bardzo usatysfakcjonowany. Mają mercedesy V klasa tak wyposażone, że trudno byłoby to wszystko wymienić. Mocne pojazdy i do tego mają napęd na cztery koła. Super.

duszeniec

Posty: 10

 
Uważamy, iż mercedesy V klasa są najlepsze do wynajmu. Mają siedem wygodnych foteli, a nie jak niektóre wozy wyciągane z bagażnika, co dziecko może jedynie tam usiąść. Tutaj jest komfort i cena za taki komfort według mnie jest naprawdę przystępna.

Gabat

Posty: 6