siatki na okna, ile kosztują ?

siatki na okna, ile kosztują ?

Mam pytanie o siatki na okna. Czy je się w łatwy sposób montuje i czy rzeczywiście są tak skuteczne, jak reklamują? Gdzie zakupić?

czesławek

Posty: 6

 
Bowiem może sąsiadka ma kota na balkonie ;) A poważnie siatki na okna to sprawdzony sposób, z jakiego można korzystać przez lata, bowiem ten materiał zupełnie się nie uszkadza. Nawet jak się mój kotek z nimi szarpie. Naprawdę to rozsądna inwestycja, niemniej jednak w zasadzie drogo nie wychodzi, więc tym niezwyklej opłacalna.

Kowalski

Posty: 11

 
Dokładnie też tak uważam :) My wykonaliśmy z siatek ochronnych dla domu wyśmienite ogrodzenie, które nie tylko jest skuteczne i trwałe, lecz też ładnie wygląda. Już kilka ludzi pytało, co to dokładnie :) Pozdrawiam.

Penio

Posty: 11

 
To chyba takie same siatki na balkony? Będę musiała na wiosnę już coś zrobić, bo gołębie nie dają spokoju. W tym roku musiałam przez cały czas wyrzucać te ich patyczki na gniazdo. Po prostu upodobały sobie mój balkon, bo sąsiadka problemu takiego nie ma :(

Hello98

Posty: 9

 
Jak potrzebne są wam siatki na łóżeczko to polecam tę ofertę https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatki-na-lozeczko. Kupowaliśmy tam z mężem i nie mamy żadnych zastrzeżeń do jakości i w ogóle do obsługi sklepu, która bardzo pomogła dobrać odpowiedni rodzaj. Tu chyba było nawet najtaniej, gdzie szukaliśmy. Dostawa szybka.

zoferek

Posty: 21

 
Masz instrukcję, natomiast też możesz dopytać w sklepie. Ja sama montowałam i nie miałam problemów. Pamiętaj, żeby wybierać siatki zabezpieczające dla dzieci z drobnym oczkiem. Dzieci lubią wkładać główkę w co popadnie :D, a później kłopot.

Kitas

Posty: 8

 
Montaż siatek na łóżeczko jest sprawą szybką i bezproblemową. Nie wypada nawet do tego zamawiać fachowca. A z ogrodzeniem, to bez wątpienia zależy o jakie dokładni ci chodzi. Można samemu :)

Black_Riot

Posty: 9

 
Stosownie, co mogę powiedzieć to też, tyle, iż te siatki dla domu są znakomitej jakości i trudno znaleźć na rynku jakąś alternatywę tego rozwiązania. Mnie posłużyły jako zabezpieczenia w ogrodzie, które musiałem wykonać z uwagi na dzieciaki. Znakomita sprawa, polecam każdemu.

astertu

Posty: 18

 
Właściwie, co mogę powiedzieć to też, tyle, że te siatki dla domu są świetnej jakości i trudno znaleźć na rynku jakąś alternatywę tego rozwiązania. Mnie posłużyły jako zabezpieczenia w ogrodzie, które musiałem wykonać z uwagi na dzieciaki. Świetna sprawa, polecam każdemu.

czerwien44

Posty: 20

 
Z dzieciakami to sama prawda, dlatego my też już planujemy zakup siatek zabezpieczających dla dzieci, a dokładnie chyba w pierwszej kolejności zabezpieczymy basen. Dalej będzie trzeba wykonać ogrodzenie placu zabaw, żeby było jeszcze bezpieczniej :)

gruszk56

Posty: 5