Gdzie kupie dobre rolety?

Gdzie kupie dobre rolety?

Dzień dobry. Z racji nietypowego pomieszczenia pod uwagę biorę szyny sufitowe. Czy uważacie, że to rozwiązanie godne zainteresowanie czy lepiej sobie po prostu odpuścić ich zakup?

Dzięki za podpowiedzi.

Czarek

Posty: 17

 
Hejka.

Ostatnio szukałem karniszy w Kielcach i na szczęście moje poszukiwania zakończyły się sukcesem. Muszę pochwalić się, że kupując sporą ilość karniszy udało mi się nawet wynegocjować delikatną zniżkę. W sumie nie powinniście mieć także kłopotów z szerokim wyborem.

MacieqLeo

Posty: 28

 
Hej. W sumie nie wyobrażam sobie, aby w domu nie zastosować karniszy, więc i Ty powinieneś pomyśleć o takim rozwiązaniu. Możesz powiesić na nich także firanki, jak i zasłony. Na pewno sam bym nie zrezygnował z karniszy, niemniej jednak to Twoja indywidualna decyzja :)

MsIp

Posty: 18

 
Hejka. U coraz większej ilości znajomych w domach zauważyłem nowoczesne karnisze, których są oni posiadaczami. W sumie pasują one do bardzo wielu wnętrz, a podczas remontu chyba także sięgnę po takie rozwiązanie. Trzeba iść z duchem czasu i uwzględniać panującą modę.

czes212

Posty: 21

 
Witam serdecznie.

Po pozyskaniu nie mam wątpliwości, że rolety dzień i noc okazały się trafnym wyborem. Spełniły wszystkie moje oczekiwania względem tego produktu. Mogę w ciągu dnia zadbać o prywatność jednocześnie nie unikając dopływu światła do pomieszczeń w moim domu. Mogę polecić ofertę sklepu http://www.studio-dekor.pl, z jakiego skorzystałem.

22elzo

Posty: 21

 
Witam serdecznie.

Nie byłem przekonany czy do mojego pokoju będzie pasował karnisz metalowy, ale szybko zweryfikowałem swój pogląd odwiedzając kolegę. Zastosował on karnisze z metalu w całym domu i wydają się one dość uniwersalnym rozwiązaniem nadającym Siudo zastosowania absolutnie wszędzie.

Gucio

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Długo zastanawiałem się czy zastosowanie rolet kasetowych będzie najlepszym rozwiązaniem, ale po podjęciu decyzji szybko doceniłem ich funkcjonalność oraz fakt, iż nie ulegają łatwo zabrudzeniom, dzięki czemu nie trzeba ich często czyścić.

Ciszewe2

Posty: 24

 
Cześć. Chcąc uniknąć stosowania karnisza pożądane byłoby pomyśleć czy w naszym przypadku sprawdzą się szyny sufitowe. Tak było w moim mieszkaniu, gdzie odległość okna od sufitu była bardzo mała. Początkowo martwiłem się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, natomiast szybko udało mi się odszukać rozwiązanie.

miko_poz

Posty: 15

 
Hej. Osobiście nie byłem przekonany do stosowania karniszy, ale do takiego rozwiązania przekonała mnie żona. W sumie teraz podzielam jej zdanie, bo bez karniszy mielibyśmy „gołe” okna, a takie wyróżniają się i wcale nie w żaden pozytywny sposób :)

Azazel412

Posty: 14