pomoc prawna do kredytów frankowych

pomoc prawna do kredytów frankowych

Czy ciężko jest teraz wygrać z bankiem przy obsłudze kredytu frankowego, czy jednak dotychczasowe wyroki pokazują, że jest dla kredytobiorcy jakaś nadzieja?

SsthEn

Posty: 2

 
Właśnie o to chodzi, żeby walczyć o swoje, a nie zostawiać temat, a później ludzie budzą się w innym świecie, bez nieruchomości. Umowy o kredyty frankowe były nieuczciwe. Przyznał to nawet UOKiK i wiele instytucji klasy międzynarodowej.

Babeczka

Posty: 5

 
Już i tak prawo zabrania zaciągnięcia kredytu frankowego. Teraz banki udzielają kredytów w walucie, w której zarabiasz. Są od tego oczywiście pewne wyjątki, ale co do zasady już rynek się zmienił i całe szczęście.

martins6

Posty: 22

 
Jak PKO stworzyło fundusz na pokrycie kredytobiorców, więc już wiedzą od dawna, że wtopili temat. Teraz znowu się zaczyna ze wzrostem stóp procentowych. Już widać, że ludzie nie wiedzieli, co podpisują.

pogoń44

Posty: 13

 
Banki stosowały w umowach frankowych klauzule niedozwolone, a to nie jest uczciwe, zgodne z prawem, po prostu. Wiadomo, że kredytobiorcy chcieli zyskać. I z tego powodu właśnie teraz mamy wędrówki do kancelarii frankowych , czesto wspieranych wyrokiem TSUE, a nawet rekomendacjami KNF i analizami UOKiK. Zostawiam namiary na kancelarię zajmującą się sprawami frankowiczów - > https://www.kancelarianik.pl/ na stornie jest do nich nr

Serduszko4

Posty: 19

 
Banki świadomie wprowadzały kredytobiorców w błąd i nie informowały właściwie o ryzyku. Przez takie rzeczy ludzie tracą zaufanie do całego systemu.

TomekK

Posty: 3