Kupuje ktoś sadzonki borówki amerykańskiej ?

Kupuje ktoś sadzonki borówki amerykańskiej ?

Szukam na nowy sezon producenta sadzonek drzew owocowych, ale niekoniecznie tylko tych znanych tradycyjnych. Pomożecie?

Dresik

Posty: 12

 
A mnie niezwykle podoba się świerk srebrny i nie wiem czy nie skuszę się w przyszłym roku na takie właśnie drzewko na świętą :) Ma śliczne niebieskawe igiełki, widziałam u znajomych, niezwykle długo się trzyma, pomimo tego, że w domciu jest ciepło.

tasdefleja

Posty: 17

 
A mnie bardzo podoba się świerk srebrny i nie wiem czy nie skuszę się w przyszłym roku na takie właśnie drzewko na świętą :) Ma piękne niebieskawe igiełki, widziałam u znajomych, bardzo długo się trzyma, pomimo tego, że w domciu jest ciepło.

fuey

Posty: 24

 
Cudownie się składa, albowiem właśnie szukam oferty producentów sadzonek świerka pospolitego, będę miał na uwadze tę propozycję. Dziękuje i pozdrawiam.

codePerformance

Posty: 10

 
Tutaj mają naprawdę dobre sadzonki jagody kamczackiej http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_jagoda_kamczacka.php. Zresztą nie tylko je, ale w ogóle ogólnie polecam tę hurtownię. To sprawdzone miejsce, gospodarstwo prowadzone pokoleniowo, więc jest pełen zaufanie.

TomekK

Posty: 16

 
Daję sobie kolejna szansę:) W tym roku znowu kupię sadzonki jagody kamczackiej i będę próbował :) Być może trafiłem na złe sadzonki, dlatego skorzystam z polecenia jakiegoś dobrego producenta.

dostacTP

Posty: 18

 
Mnie zależy na sadzonkach krzewów owocowych, jakie dają owoce tego samego sezonu, a chyba tak nie jest w wypadku większości. Może zdecyduję się na borówkę, lecz sama rzeczywiście nie wiem. Teraz będę miała więcej czasu, albowiem będę na urlopie wychowawczym, więc szukam możliwości nawet zarobkowych z uprawy :)

namok

Posty: 11

 
Idealnie się składa, bo właśnie szukam oferty producentów sadzonek świerka pospolitego, będę miał na uwadze tę propozycję. Dziękuje i pozdrawiam.

dyduch33

Posty: 12

 
Mnie zależy na sadzonkach krzewów owocowych, które dają owoce tego samego sezonu, a chyba tak nie jest w przypadku większości. Może zdecyduję się na borówkę, ale sama naprawdę nie wiem. Teraz będę miała więcej czasu, bo będę na urlopie wychowawczym, więc szukam możliwości nawet zarobkowych z uprawy :)

Klasowe34

Posty: 24

 
No proszę, widzę, że jest spore zainteresowanie sadzonką borówki amerykańskiej. Swoją mam już od kilku lat i naprawdę polecam ten owoc do ogrodu. Można z nich zrobić super przetwory, to bardzo cenny owoc w profilaktyce chorób serca i nowotworowej.

Tomcio

Posty: 10