co sądzicie o oleju CBD

co sądzicie o oleju CBD

hej, znacie jakieś grupy dla ludzi mający problemy onkologiczne?

Lupusx

Posty: 1

 
Terapiami konopnymi zajmuje się grupa, którą prowadzi na FB Andrzej Andrew - https://www.facebook.com/groups/2073520546292917 i zaglądając do nich można się swoimi spostrzeżeniami w temacie dzielić.

kubaraj

Posty: 6

 
Tematyką problemów onkologicznych w połączeniu z olejami konopnymi sporo osób zaczyna się zajmować więc istnieje szansa, że pod ty, kątem jakieś ciekawe informacje będziesz w stanie dla siebie znaleźć.

Alexiii

Posty: 4

 
Najlepiej znaleźć kogoś kto taką indywidualną terapię będzie w stanie zaplanować i rozpisać to pewnie i efekty wtedy będą możliwie najlepsze.

bartek33

Posty: 12

 
Onkologiczne sprawy to już na tyle poważna kwestia, że faktycznie do ułożenia takiej terapii warto mieć kogoś z doświadczeniem, kto będzie w stanie zająć się tym na odpowiednim poziomie.

daron64

Posty: 8

 
Słyszałem również, że na problemy z epilepsją rzeczywiście pomoc przy terapiach może się okazać cenna, ponieważ oleje konopne będą dobrze działać i warto mieć to na uwadze, gdy się to wybiera.

TomekK

Posty: 5

 
Niewątpliwie jeśli chodzi o terapie konopne to można liczyć na różne propozycje, ale trzeba mieć także kogoś kto będzie w stanie jakąś pomoc pod tym kątem zaoferować i podpowie jak taka terapię ułożyć, na co zwracać uwagę.

Abaddon!123

Posty: 17

 
Zmiany onkologiczne mogą mieć różny charakter więc do terapii, która będzie układana trzeba mieć kogoś z doświadczeniem, kto faktycznie zadba o to, by poziom tej terapii był możliwie jak najwyższy.

Dooog

Posty: 2

 
Jak znajdziesz kogoś kto faktycznie ma doświadczenie i jest w stanie taką indywidualna terapię ułożyć to pewnie warto będzie po oleje konopne sięgać i taką pomoc wykorzystać przy problemach onkologicznych.

y-grek56

Posty: 7

 
Jest dużo grup na FB, gdzie tematy onkologiczne są poruszane i tam możesz szukać jakichś podpowiedzi odnośnie wyboru terapii, sposobu leczenia, możliwe że coś się znajdzie.

korasek

Posty: 2