my cafe prezenty, proszę o pomoc

my cafe prezenty, proszę o pomoc

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, która wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie niezmiernie się na tym znam.

Wacław

Posty: 2

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je odszukać na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, albowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Robuś

Posty: 3

 
Ta gra ma własne wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, jakie nas zadowolą i zmotywują.

FalaSmiechu

Posty: 5

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko trochę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Warto to jednak sprawdzić dokładniej.

adameczek2323

Posty: 6

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się niezmiernie dobrze znać i trzeba na granie poświęcić wiele czasu.

Mariusz

Posty: 15

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i wiele innych. Im dłużej się gra tym więcej się o takiej grze wie, dlatego warto korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w łatwy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o wiele lepsi niż teraz.

Babeczka

Posty: 11

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, że można tam znaleźć mnóstwo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

Robuś

Posty: 3

 
Gier jest niesłychanie mnóstwo, niemniej jednak akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i wywołuje mi to sporo przyjemności, wobec tego chętnie polecam ją innym. Trzeba się niewątpliwie skupić, trzeba korzystać z poradników, niemniej jednak z biegiem czasu takie granie jest o sporo łatwiejsze. Można uzyskiwać o sporo doskonalsze efekty własnej pracy.

Lupusx

Posty: 5

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę zbadać czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy dużo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już wiecej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

englandrm

Posty: 8

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, albowiem tylko troszkę czytałem to, co znajduje się na stronie, jaka jest grze poświęcona. Należałoby to jednak sprawdzić dokładniej.

mamuśka

Posty: 9