Proszę, dajcie mi namiar na dobrą klinikę !

Proszę, dajcie mi namiar na dobrą klinikę !

Hej, poszukuję miejsca w Łodzi, gdzie odchudzają osób. Moja mama ma już ponad 90kg przy wzroście 163cm. Chce coś robić, ale nie ma sama siły, chcę odszukać jej miejsce gdzie jej pomogą i ponownie będzie wchodzić w Mki. Proszę Was niezmiernie za wszelkie polecenia czy linki.

Pozdrawiam

Franeczek23

Posty: 18

 
Generalnie ja nie lubię polecać czegoś, bo wiadomo, iż każdy z nas jest inny, ma różne potrzeby i oczekiwania, natomiast kurcze not ten salon muszę polecić, bo jest rzeczywiście super! http://www.sthetica.pl tu masz informację jak tam dojechać. Czemu ten salon? No po prostu full profeska, wyszłam totalnie odmieniona, po zabiegu który już znałam. W tym gabinecie robią to jednak jakoś inaczej i wyglądam o sporo lepiej niż po zabiegach w poprzednich. Potem poszłam jeszcze na depilację. Panie są miłe i cudowne.
Pozdrawiam :**

DILelektronika

Posty: 26

 
Swobodnie mogę ci polecić klinikę Sthetica, o ile dobrze napisałam, bo troszkę ciężkie słowo, takie raczej nie polskie. Byłam tam zaledwie dwa razy, niemniej jednak mogę totalnie polecić tę klinikę. Tam naprawdę pracują profesjonaliści. Miałam do czynienia z przeróżnymi salonami, zakładami itp, niemniej jednak one się nie umywają. Czasami bywało, iż ja miałam większą wiedzę niż oni, niemniej jednak w Sth wszyscy są znakomicie wyszkoleni, uprzejmi, tak iż chce się chodzić na co dzień lub co najmniej w każdej wolnej chwili.

POGROMCA_KELT

Posty: 31

 
Od pewnego czasu chodze do takiego salonu, gdzie Panie są cudowne zaś po każdej wizycie wyglądam lepiej. Nawet zważając na to, że teraz dłużej siedzę w pracy, bo do mojej firmy dołączyła inna i mamy prawdziwy zawał pracy i nadgodziny. www.sthetica.pl tu masz kontakt do tego salonu. O ile ze mną zrobili takie cuda, to z Tobą na pewno też dadzą sobie radę :) Musisz jedynie się zrelaksować i spróbować wykonać coś jedynie dla ciebie. Trzymaj się ciepło i nie daj się pogodzie :))

Orolniki

Posty: 20

 
Niesłychanie, natomiast to baaardzo zapraszam Ciebie do www.sthetica.pl tej kliniki. Mój cellulit to przeszłość, natomiast wyglądał on już na faktycznie zaawansowane grudki! Zabiegi są drogie, natomiast działają natomiast dodatkowo są przyjemne :) Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki w tym salonie. Panie są super, mądre, kochane i zwyczajnie aż się nie chce stamtąd wychodzić! :) Niesłychanie będę trzymała kciuki, żebyś się dobrze czułą i mogła dobrze wyglądać - jak sobie jedynie zachcesz!
Pozdrowienia od Kamili z Łodzi.

Pieknie24h

Posty: 22

 
Siemaneczko, niezwykle lubię dzielić się radami, tym bardziej jak rzeczywiście znam się na temacie, albo jak mam coś istotnego do przekazania. Właśnie tak jest w tym momencie. Szukasz dobrego salonu w naszej łódce natomiast ja taki znam, ha! www.sthetica.pl tutaj masz adres bezpośrednio do zabiegów. Poczytaj sobie co one robią. Każdy z nich jest dla innego stanu skóry, na pewno któryś też będzie dla ciebie właściwy. A sam salon jest bajkowy i zawsze pomocny, więc się nie masz co obawiać.

Sinet

Posty: 17

 
Nie jestem w stanie doradzić Ci nic więcej niż odwiedziny w porządnej klinice. http://www.sthetica.pl to jest stronka porządnej kliniki, gdzie odchudzają, upiększają i wszystko po kolei. Moja koleżanka tam była. Nie widziałam jej 3 miesiące, bowiem byłam na pracach za granicą. Jak wróciłam ona była szczuplejsza i piękniejsza, na tyle, iż aż jej nie poznałam na ulicy! Ona na początku się śmiała i nic nie chciała małpa powiedzieć :P niemniej jednak potem się przyznała, iż gdyby nie ten salon to by tak nie wyglądała. Ja jak nazbieram troszkę kasy to też pójdę.

mario72k

Posty: 17

 
Ahoj Koleżanko!

Jeśli to by była prawda, iż siłą myśli da się rozkazać buzi i pryszczom aby się dogadały i pryszcze zrobiły sobie wolne, to ja bym wyglądała doskonale. Prawda jest jednak taka, iż tak się nie da. Wystarczy jednak wziąć się za siebie, bowiem to szkoda czasu na gadanie czy płacze. Ja poszłam do Sthetica’y w Łodzi, po miesiącu miałam buzię tak cudną jak nigdy uprzednio w życiu. Czuję się jakby mi ktoś darował drugie życie. Nie wiem czy tylko ten salon jest taki cudny, niemniej jednak w razie czego przesyłam linka www.sthetica.pl Trzymaj się i nie przestawaj walczyć!

Kalleycle

Posty: 23