Dobra kosmetyczka w Rzeszowie, gdzie się udać?

Dobra kosmetyczka w Rzeszowie, gdzie się udać?

Chyba przyszedł czas i na mnie. Skóra w kiepskiej kondycji, co sądzicie o mezoterapii? Jest jakiś dobry gabinet w Rzeszowie, który zdążyłyście sprawdzić?

Specjalista

Posty: 7

 
Nie do końca byłam przekonana co do tego rodzaju zabiegów, niemniej jednak po tym jak udałam się na endermologię w rzeszowie i zobaczyłam, co tak faktycznie straciłam przez lata braku pewności, mam dług wobec innych. Polecam, bowiem moja skóra w końcu zaczęła wyglądać po dwóch ciążach tak, jakbym w nich nie chodziła :) Mogę podesłać na priv fotografie, same ocenicie.

dmanuss

Posty: 9

 
Też polecam – usuwanie blizn laserem w tym gabinecie w rzeszowie jest mega skuteczne. Po trądziku ani śladu. Najlepiej jak najwcześniej zabrać się za takie sprawy, wówczas efekty są od razu. Nie trzeba ponawiać zabiegów.

mirekp2005

Posty: 14

 
Z własnego doświadczenia polecam ten salon http://www.pracowniawdzieku.pl/skinshooter.htm. Mają najwyższej klasy sprzęt do mezoterapii bezigłowej. Spora ilość też innych zabiegów pielęgnacyjnych oraz medycyny estetycznej w Rzeszowie. Osobiście jestem bardzo zadowolona z opieki nad moją skórą :)

Złoty

Posty: 18

 
Jak na taki renomowany gabinet kosmetyczny w Rzeszowie mają całkiem atrakcyjne ceny. Myślałam, iż mają drożej, fajnie iż ceny są na stronie i od razu można ocenić koszt zabiegu. Weselę się, bo najprawdopodobniej się tam wybiorę.

bartolini

Posty: 12

 
Z usuwaniem blizn potrądzikowych też nie mieli żadnych problemów, dokładnie trzy razy umówiłam się do gabinetu i moja twarz wygląda już niezwykle w porządku. Bardzo się weselę, bo czułam się mega nieatrakcyjnie.

Sylfa

Posty: 20