Gimnastyka twarzy jest skuteczna?

Gimnastyka twarzy jest skuteczna?

Dzień dobry, słyszałam, iż można w naturalny sposób mieć piękną twarz bez zmarszczek, jest to prawdą? Może ktoś się wypowiedzieć na dany temat?
Bardzo zależy mi na pięknym wyglądzie i nieskazitelnej cerze tylko nie wiem jak mam to uzyskać. Możecie powiedzieć mi jak dbacie o swoją twarz i co jest skuteczne w pozbyciu się zmarszczek?

Proszę o szczere odpowiedzi.

Jacuś

Posty: 19

 
Dzień dobry, potrzebuję waszej pomocy, nie wiem jak mam raz na zawsze pozbyć się zmarszczek, stosuje różnego rodzaju kremy, które mają działać cuda jednak ja nie widzę żadnej poprawy. Może wy znacie jakiś magiczny sposób aby się tego pozbyć i wyglądać młodziej i piękniej? Polecacie jakieś rozwiązanie, które wam pomogło?

Czekam na szczere wypowiedzi, z góry dziękuję i pozdrawiam.

artoor

Posty: 19

 
Witam serdecznie, poszukuje skutecznej metody, która pozwoli mi na pozbycie się zmarszczek z twarzy i szyi. Nie umiem poradzić sobie z tym problemem sama więc zwracam się do was z prośbą o pomoc. Czekam na wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam i dziękuje.

Jjoannna

Posty: 16

 
Cześć, możecie poradzić mi jak najszybciej mogę pozbyć się zmarszczek?

Chcę wyglądać pięknie i młodo a one strasznie mnie postarzają. Każdy myśli, że mam więcej lat niż jest w rzeczywistości. Jest to dla mnie strasznie uciążliwe. Będę wdzięczna za rady.

Wacław

Posty: 23

 
Dzień dobry, zależy mi na pięknym wyglądzie jednak nie wiem jak mam pozbyć się zmarszczek z twarzy i szyi, które tak strasznie mnie szpecą i postarzają. Znacie jakieś skuteczne i naturalne rozwiązanie?

Pomogło wam coś? Proszę o odpowiedzi.

joziq34

Posty: 17

 
Dzień dobry, bardzo zależy mi na pięknym wyglądzie, zadbanej skórze i pozbyciu się zamaszek z niej. Nie mam jednak zielonego pojęcia jak to zrobić. Próbowałam wielu sposobów i żaden nie okazał się skuteczny dlatego zwracam się do was z prośbą o radę na dany temat. Liczę na was, czekam z niecierpliwością.

Januszek

Posty: 20