kosmetyczka w Krakowie ??

kosmetyczka w Krakowie ??

Jaki salon kosmetyczny w Krakowie polecacie? Gdzie chodzicie? Zależy mi na tym, żeby oferowali mezoterapię bezigłową.

Julian

Posty: 8

 
Tutaj mają sporo ciekawych zabiegów pielęgnacyjnych https://www.munecakrakow.pl. Polecam, ponieważ sama tu chodzę. Zawsze doświadczone usługi. Poza tym miła atmosfera i świetna pomoc w wyborze zabiegu, gdy przyszłam pierwszy raz. Cennik przystępny. Salon urody w Krakowie godny polecenia.

demon666

Posty: 15

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, iż jestem zadowolona, niemniej jednak musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi doskonale się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, niemniej jednak trzeba się naturalnie pilnować z jedzeniem itp. :D

mario72k

Posty: 18

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

Fanatyk

Posty: 15

 
Jest mnóstwo dobrych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je profesjonalnie, dlatego polecam.

Umber5

Posty: 15

 
Nie ma porównania, jeżeli weźmiemy pod spostrzeżenie zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, jakie robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę systematycznie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

Wielki Duch

Posty: 36

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

pawel253

Posty: 10

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać uwagę na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam uwagę na tę kwestię. To najważniejsze, ale to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

audi80

Posty: 13

 
Bardzo znaczące jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje umożliwia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

1eustachy4

Posty: 14

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

Kasia1212

Posty: 11