Przedłużanie rzęs, dobry gabinet

Przedłużanie rzęs, dobry gabinet

Co sądzicie o wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym? Czy macie dobre wyniki i jakie są najlepsze gabinety w Gdańsku zajmujące się tego typu zabiegami?

Qumejt56

Posty: 14

 
Chociaż nałożenie makijażu permanentnego kosztuje sporo jednorazowo to już jego przedłużenie to grosze. A możesz to robić co kilkanaście miesięcy. Według mnie dla pracującej kobiety to perfekcyjne rozwiązanie. Przynajmniej czasu nie tracisz codziennie na malowanki :)

@_yyy111

Posty: 25

 
W Polsce najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne to peeling chemiczny, mikrodermabrazja diamentowa i wygładzenie zmarszczek kwasem hialuronowym. U mnie w biurze, np. połowa kobiet ma makijaż permanentny. Zupełnie inny wygląd cery i podobno brak powikłań, jeżeli skorzystasz z dobrego gabinetu.

Adi666

Posty: 26

 
Ja nienawidzę się malować :)

Makijaż permanentny to dla mnie idealna opcja. Poza tym nie ufam już chemicznym kosmetykom z drogerii. Wolę wydać na zabieg i mieć spokój.

Prometeusz172

Posty: 19

 
Mi znajome poleciły gabinet www.bel-viso.pl i tylko tam chodzę.

Pani Ania działa w Gdańsku. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na stronie www. Widać, że zajmuje się tam Tobą osoba z pasją, certyfikowanymi umiejętnościami. Jestem bardzo zadowolona z makijażu permanentnego. Odwiedzam panią Anię też przed większymi imprezami okolicznościowymi, żeby usunąć zmarszczki kwasem hialuronowym.

Warte grzechu, naprawdę :)

Hunka

Posty: 14

 
Mi w gabinecie mówiono, że kwas hialuronowy zadziała dłużej, jeżeli dobrze się prowadzisz, dbasz o zdrowie. To naprawdę działa, bo kwas hialuronowy ciało naturalnie wytwarza, tylko wraz z wiekiem jego ilość zanika. U kobiet to duży kłopot.

Riko64

Posty: 13

 
Hej, ja byłam też sceptycznie nastawiona do różnych zabiegów kosmetycznych, szczególnie tych mocniej ingerujących w strukturę skóry, np. makijaż permanentny czy wypełnianie zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego.

Dopiero pani Ania z gabinetu www.bel-viso.pl wyjaśniła mi krok po kroku przebieg zabiegów, wyjaśniła na czym polegają, fantastycznie mnie przyjęła. Liczy się u niej skuteczność. Nie oszczędza na materiałach.

Wielki Duch

Posty: 36

 
Ja nigdy nie byłam zwolenniczką zabiegów kosmetycznych. Kupiłam jednak kiedyś bon na peeling medyczny, a później zadowolona usunęłam zmarszczki kwasem hialuronowym.

Powiem wam, że przez rok był super efekt. Później musiałam powtórzyć, ale to się mocno opłaca. W tym czasie odrzuciłam standardowe, chemiczne kosmetyki. Cera się odświeżyła maksymalnie.

Nowa

Posty: 20

 
Pracuję w gabinecie kosmetycznym i wiele kobiet narzeka, że muszą chodzić na zabiegi, bo boją się używania tańszych kosmetyków. Teraz lepiej zainwestować w droższy zabieg odświeżenia cery niż ryzykować tanimi wynalazkami z drogerii.

POGROMCA_KELT

Posty: 31

 
Jeżeli trafisz na najlepszej jakości kwas hialuronowy to jego trwałość utrzyma się do kilkunastu miesięcy. Często do osiemnastu. Nie mieć zmarszczek przez tak długi czas to fantastyczne uczucie warte wydania każdych pieniędzy.

Modniś

Posty: 26