zapodacie mia namiar na sklep sprzedający kosmetyki?

zapodacie mia namiar na sklep sprzedający kosmetyki?

Jestem właścicielem luksusowego hotelu wraz ze SPA nad Bałtykiem. Ostatnio klientki pytają nas o możliwość skorzystania z kosmetyków naturalnych. Niestety aktualnie nie mamy takowych w ofercie. W związku z tym liczę na informacje o producentach specjalnych, certyfikowanych kremów, toników, olejków, oraz innych kosmetyków.

abardyt

Posty: 31

 
Niestety nie jest łatwo znaleźć na rynku kosmetyki zbudowane z ekologicznych, roślinnych składników. Jest sporo kosmetyków reklamowanych jako naturalne, ale to tylko chwyt marketingowy, bo w rzeczywistości zawartość roślinnych komponentów to u nich często 2-10 procent. Tymczasem powinno być grubo powyżej 90 procent, żeby można było mówić o kosmetykach ekologicznych. Także nie dajmy się oszukiwać ludzie!

Chiny12

Posty: 20

 
Przez wiele lat miałem duże kłopoty z cerą. Najpierw był trądzik, a później przebarwienia skórne po trądziku. Już jest dużo lepiej. Bardzo mi pomogły kosmetyki oparte o kwas salicylowy i kwas kojowy. Bardzo polecam wszystkim, którzy też toczą nierówny bój o ładną, zdrową, czystą cerę!

wom_ww

Posty: 23

 
Kwas salicylowy jeśli chodzi o walkę z trądzikiem sprawdza się bardzo dobrze. Jestem kosmetologiem i zdecydowanie polecam preparaty kosmetyczne, które posiadają stężenie kwasu od 1% do 2 %. Przeciwzapalne właściwości kwasu są potwierdzone i przyznam, że trochę brakuje preparatów, które by nam tym składniku bazowały.

Mamusek3

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o ekologiczne kosmetyki to moim zdaniem zalet ich stosowania jest bardzo dużo. Przede wszystkim nie wysuszają one tak skóry. To jest główny problem przy zwykłych, nafaszerowanych chemią preparatach, a w przypadku roślinnych ten problem odpada. Zresztą skóra jest też bardziej wrażliwa na preparaty z konserwantami, niż na te, które są tych związków pozbawione. Tak jak żołądek źle reaguje na związki E w parówkach, tak skóra źle reaguje na chemię z kremów.

SZczecinek23

Posty: 25

 
Od pewnego czasu korzystam wyłącznie z kosmetyków naturalnych i zawsze polecam je wszystkim moim koleżankom, więc tutaj też polecę:) To jest zupełnie inna jakość, bez tych konserwantów i sztucznych dodatków. Już ich i tak dużo jemy w artykułach spożywczych, po co jeszcze nakładać chemię na twarz? Te wszystkie chemiczne związki tylko osłabiają skórę, wysuszają ją, a przez to są różne problemy z jakością skóry u wielu kobiet.

Marko

Posty: 13

 
Miałam sporo problemów z zaopatrzeniem w kosmetyki. Wielokrotnie zamawiałam do sklepu kremy od różnych dostawców. Jakoś nie miałam szczęścia do stałej współpracy, ciągle był z czymś problem, albo się opóźniali, albo z czasem podnosili ceny bez powodu, także tak to...

Anulkaa2

Posty: 24

 
Kosmetyki bez konserwantów, jedzenie bez konserwantów – wszystko teraz jest bez konserwantów:) I moim zdaniem bardzo dobrze. Po co się truć i jeszcze płacić za to pieniądze? Ja już od dawna stawiam na wszystko co eko. Wymieniłam praktycznie wszystkie kosmetyki na organiczne i czuję różnicę. Choć z drugiej strony ciężko jest znaleźć preparaty, które nie zawierają sztucznych dodatków. Ale warto poszukać.

Waka Waka

Posty: 17

 
Z takich kosmetyków, które naprawdę pozytywnie oddziałują na skórę to bardzo mogę polecić olejek arganowy. Dość egzotyczna rzecz i ciężko dostępna, ale efekty przynosi super. Ja swój olejek kupiłam poprzez firmę www.biocosmetics-polska.pl. Wybrałam ich głównie przez jakość jaką oferują. Można tutaj kupić prawdziwy, certyfikowany olejek, a nie jakąś tanią podróbkę.

Gruamer

Posty: 23

 
Sama szukam aktualnie dostawcy, ale nie kosmetyków tylko narzędzi do realizowania różnorakich kosmetycznych zabiegów. Moja hurtownia znalazła już dostawcę kosmetyków i jest nim marka Biocosmetics Polska. Współpracuję z nimi od dłuższego czasu i mogę powiedzieć, że nie mam najmniejszego problemu, żeby znaleźć kupców na ich artykuły. Wysoka jakość, naturalne pochodzenie kosmetyków, szeroki wybór – to główne czynniki, które bym tutaj wymienił, jeśli chodzi o zalety marki.

multikrzych

Posty: 22