Może ktoś z Was korzystał z medycyny tybetańskiej

Może ktoś z Was korzystał z medycyny tybetańskiej

Jeśli znacie miejsce, które możecie polecić jeśli chodzi o medycynę dalekiego wschodu i akupunkturę to dajcie znać jak to wygląda. Zależy mi na kimś kto faktycznie te metody leczenia dobrze zna i będzie w stanie dobrą terapię zaproponować, a jednocześnie, by taka placówka działał zgodnie z prawem.

namok

Posty: 1

 
Akupunktura daje świetne efekty, ale pod warunkiem, że ktoś będzie umiejętnie ją prowadził więc staraj się działać w tym kierunku i faktycznie szukaj kogoś kto takie działania będzie dobrze prowadził.

pawel253

Posty: 10

 
Szukaj kogoś kto będzie w stanie faktycznie takie metody leczenia wprowadzić i będzie miał odpowiednią wiedzę o tym jak takie metody leczenia można stosować.

deruner56

Posty: 12

 
Skuteczność medycyny chińskiej może być wysoka, wiem to po sobie i tym, że udało mi się istotnie poprawić moje samopoczucie, pokonać nawracające migreny właśnie przez dobrze dobraną terapię. Dlatego tutaj rola lekarza będzie bardzo istotna.

jaserek5

Posty: 16

 
W stolicy jedna z unikalnych przychodni niepublicznych https://przychodnianarantem.pl/kontakt.html związana z medycyną wschodnią i holistycznie podchodzą do problemów pacjenta. Główne specjalizacje do dyspozycji to diagnostyka, akupunktura, ziołolecznictwo właśnie, masaż leczniczy doskonale wpływający na relaks całego organizmu.

DobraReklama

Posty: 16

 
Wystarczy spojrzeć na demografię kultur azjatyckich, żeby zrozumieć, gdzie tkwi potencjał leczenia w ich filozofii.

Zyciowwy

Posty: 8

 
Mnie również medycyna tybetańska istotnie pomogła i różne problemy zdrowotne udało mi się pokonać między innymi te problemy jakie miałam z nerkami i zastojami jakie miałam w nerkach.

erbis

Posty: 6

 
Możliwe, że medycyna tybetańska przy odpowiednim wykorzystaniu ziół faktycznie będzie dawać dobre efekty, ale trzeba faktycznie mieć też pewność, że prowadzona przychodnia będzie prowadziła działalność na odpowiednim poziomie i znajomość medycyny chińskiej będzie dobra.

Jasia12

Posty: 13

 
Podobno wystarczy przywrócenie równowagi organizmu, żeby rozwiązać wszystkie problemy medyczne. Szkoda, że człowiek tak bardzo oddalił się od natury.

Olipet56

Posty: 7

 
Masaż od czasu do czasu każdemu się przyda. Nawet osobie, która nie zgłasza specjalnych problemów zdrowotnych. Jedna z najlepszych form relaksu dla całego organizmu.

lechu98

Posty: 5